GALÉRIA | MOBILVETTA Krosser

 

Kea stanovuje nové štandardy medzi obytnými autami najvyššej triedy: súčasný vkus obohatený o vysoké technické vlastnosti, rafinovaný a elegantný dizajn, reprezentácia Made in Italy v kombinácii
s medzinárodným charakterom. 
Teraz si viac ako inokedy môžete vychutnať svoj luxusný zážitok: obytný automobil s vycibrenou krásou, elegantný a nadčasový, plný výkonu, vynikajúceho vybavenia a úžasného obytného priestoru
Navrhnutý tak, aby vám poskytol väčšiu slobodu. 

Pretože záleží na tom, kde ste a ako sa máte.

DVOJITÁ PODLAHA - Celková optimalizácia priestoru. Krosser je výsledkom nadšenia a inovatívneho ducha Mobilvetta: dvojitá podlaha, dvojitý úložný priestor. Krosser ponúka najlepší skladný priestor vo svojej triede v dvojitej podlahe s priechodnou maxigarážou, podlahovými poklopmi, odkladacími priehradkami: kapacita 690 litrov.

Ak cestujete vo dvojici, vyberte si verziu obtného automobilu, ktorá ponúka viac vnútorného priestoru pre väčšiu priestrannosť obytnej časti. Ak cestujete s rodinou, ideálnym riešením je pre vás obytný automobil s rozkladacou posteľou, ktorý vám ponúka až 4 lôžka.

Neprehliadnuteľné detaily a vzácne materiály sú exkluzívnymi prvkami Krosser, kde sa štýl a šarm spájajú s dôrazom na detail, nadštandardným komfortom a novými priestormi. Polstrovaná podšívka strechy mäkká na dotyk, ktorá izoluje zvonku; spánok spojený s ergonomickými matracmi a lamelovými roštami, priestranná, elegantná a modulárna obytná časť.

 

Vždy tá správna atmosféra vďaka správnej rovnováhe medzi prirodzeným svetlom zvonku a umelým svetlom vo vnútri. Prirodzené svetlo sa dostane do každej časti obytného auta cez veľké okná. Vo večerných hodinách premenia špecifické riešeniaosvetlenia každú miestnosť podľa aktivity, ktorá sa v nej odohráva: LED bodové osvetlenie, svetelné lišty, nepriame osvetlenie, podlahové osvetlenie.

 

Krosser, navrhnutý s výraznými tvarmi  ponúka radový obytný priestor bez toho, aby bolo čokoľvek ponechaný na náhodu. Obývacia časť je priestranná, elegantná a funkčná, s vnútornou výškou viac ako dva metre a dostatkom svetla z panoramatického strešného okna. Sedadlá kabíny je možné otáčať a integrovať tak do obývacej izby, v ktorej sa môže pohodlne usadiť až 6 osôb.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty