GALÉRIA | MOBILVETTA Krosser

 

Kea stanovuje nové štandardy medzi obytnými autami najvyššej triedy: súčasný vkus obohatený o vysoké technické vlastnosti, rafinovaný a elegantný dizajn, reprezentácia Made in Italy v kombinácii
s medzinárodným charakterom. 
 

Pretože záleží na tom, kde ste a ako sa máte.

 

DVOJITÁ PODLAHA - Celková optimalizácia priestoru. Krosser je výsledkom nadšenia a inovatívneho ducha Mobilvetta: dvojitá podlaha, dvojitý úložný priestor. Krosser ponúka najlepší skladný priestor vo svojej triede v dvojitej podlahe s priechodnou maxigarážou, podlahovými poklopmi, odkladacími priehradkami: kapacita 690 litrov.

 

Ak cestujete vo dvojici, vyberte si verziu obytného automobilu, ktorá ponúka viac vnútorného priestoru pre väčšiu priestrannosť obytnej časti. Ak cestujete s rodinou, ideálnym riešením je pre vás obytný automobil s rozkladacou posteľou, ktorý vám ponúka až 4 lôžka.

 

Neprehliadnuteľné detaily a vzácne materiály sú exkluzívnymi prvkami Krosser, kde sa štýl a šarm spájajú s dôrazom na detail, nadštandardným komfortom a novými priestormi. Polstrovaná podšívka strechy mäkká na dotyk, ktorá izoluje zvonku; spánok spojený s ergonomickými matracmi a lamelovými roštami, priestranná, elegantná a modulárna obytná časť.

 

Osvetlenie

Vždy tá správna atmosféra vďaka správnej rovnováhe medzi prirodzeným svetlom zvonku a umelým svetlom vo vnútri. Prirodzené svetlo sa dostane do každej časti obytného auta cez veľké okná. Vo večerných hodinách premenia špecifické riešeniaosvetlenia každú miestnosť podľa aktivity, ktorá sa v nej odohráva: LED bodové osvetlenie, svetelné lišty, nepriame osvetlenie, podlahové osvetlenie.

 

Obytný priestor                                                    Krosser, navrhnutý s výraznými tvarmi  ponúka radový obytný priestor bez toho, aby bolo čokoľvek ponechaný na náhodu. Obývacia časť je priestranná, elegantná a funkčná, s vnútornou výškou viac ako dva metre a dostatkom svetla z panoramatického strešného okna. Sedadlá kabíny je možné otáčať a integrovať tak do obývacej izby, v ktorej sa môže pohodlne usadiť až 6 osôb.

 

Kuchyňa                                                               Maximálne využitie priestoru, dôkladná pozornosť venovaná dizajnu, kvalite a každému detailu: kuchyňa Krosser spĺňa aj tie najvyššie očakávania, pretože varenie bude príjemným momentom vašej dovolenky.

 

Spálňa                                                                            mäkká na dotyk čalúnená strecha vás počas spánku chráni a izoluje od hluku a chladu, panoramatické strešné okno s moskytiérou a žalúziou vám poskytne viac vzduchu počas horúcich letných večerov alebo výsadu pohľadu na hviezdnu oblohu. Môžete spať pevne na ergonomických matracoch so spodnou časťou z voštinovej tkaniny a lamelovými roštami pre správnu priedušnosť a sladké sny.

 

Kúpeľňa                                                                 Exkluzívna luxusná kúpeľňa, príjemné prostredie, v ktorom si môžete vychutnať každodennú hygienu a osobnú starostlivosť výnimočným spôsobom.
Prostredie z tmavého laminátu vo farbe teakového dreva dodáva príjemný pocit tepla a vytvára rafinovanú atmosféru.V sprche vám jedinečný zážitok poskytne dažďová sprchová hlavica s možnosťou praktického výsuvného prúdu a polička na mydlá na stene.
Umývadlo je veľké a účelne umiestnené na laminátovej WC doske, ktorá je antibakteriálna a ľahko sa čistí. Veľké nástenné zrkadlo.

 

Dvere XL:
užitočná svetlá výška 620 mm;
dvojbodové dvere s centrálnym zamykaním;
integrovaný odpadkový kôš;
Okno so žalúziou.

 

                                                                                        Ukazovateľ smeru jazdy s dynamickým systémom.
Kamera integrovaná v spojleri.
ABS lišty antracitovej farby pre dynamický štýl, ktorý nezostane bez povšimnutia.

 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty