GALÉRIA | MOBILVETTA Krosser

 

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Priestranná garážPriestranná garáž uskladní bez problémov napríklad aj dva bicykle. Rôzne menšie úložné priestory nachádzajúce sa v garáži udržia veci vždy na svojom mietse. 

Úložná klapka pod podlahouÚložná klapka pod podlahou

Úložná klapka pod podlahou je prechodná z obidvoch strán a tak si v nej viete uskladniť aj dlhšie predmety ako sú napríklad lyže. 

INTERIÉR 

Obytná časť v KrosserPresvetlený obytný priestor ponúka luxusné kožené prevedenie sedačiek, ktoré sú extra pohodlné a zaručujú veľa miesta vďaka ich rozloženiu. Úložný priestor nad kabínou vodiča a v skrinkách nad sedením poskytuje miesto na každú jednu vec, ktorú si so sebou chcete zobrať. 

 

Úložný priestor Úložný priestor v dvojitej podlahe je dobre izolovaný a preto zaručuje pohodlné uskladnenie.

 

Ergonomicky tvarobaná kuchyňaKuchyňa je ergonimicky tvarovaná, a vďaka hlbokým zásuvkám dokáže uskladniť množstvo kuchynských potrieb. Elegantné podsvietenie jej dodáva moderný vzhľad.

 

KúpeľňaPriestranná kúpeľňa poskytuje moderný vzhľad, praktický úložný priestor a zaručuje komfortný priestor na hygienu.

 

Prechod z kúpelne do spáľneDokonalý prechod z kúpeľne do spáľne. Veľký, luxusný sprchový kút je dokonale integrovaný do priestoru. Spálňa ponúka veľa úložného priestoru či už na časopisz, knihy, na vačšie predmety ako aj na oblečenie.  Zrkadlová časť za posteľou dodáva priestoru pocit otvorenosti. 

Posteľ Quenn V prevedení Krosser P90 sa nachádza posteľ "Quenn", vedľa ktorej nájdete vysoké skrine na zavesenie oblečenia a tak budete mať všetko prehľadne uložené. Vďaka modernému podsvieteniu má spáľňa príjemnú atmosféru počs dňa rovnako ako aj počas noci.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty