GALÉRIA | MOBILVETTA Kea P

 

Kea stanovuje nové štandardy medzi obytnými autami najvyššej triedy: súčasný vkus obohatený o vysoké technické vlastnosti, rafinovaný a elegantný dizajn, reprezentácia Made in Italy v kombinácii
s medzinárodným charakterom. 
 

Pretože záleží na tom, kde ste a ako sa máte.

 

DOSŤ PRIESTORU NA BÝVANIE - Víta Vás príjemný pocit priestoru v harmónii s bývaním. Je to spôsobené veľkou obytnou časťou s priamym spojením s kuchynským kútom, premeniteľnosťou izie a ľahkým prístupom do spálne.

 

Interiéry Kea                                                                 sa pýšia eleganciou tvarovanou do priestoru, ktorý si môžete prinajlepšom prispôsobiť.  Privíta vás príjemný pocit z priestoru vďaka skvelej, priestrannej obytnej časti. Obývacia časť je príjemná na užívanie, priestranná, elegantná a funkčná s výškou viac ako dva metre. Veľa svetla: veľké okná, priestor na pohyb a život v harmónii: estetický projekt, ktorý zvyšuje praktickosť a ergonómiu.

 

Kuchyňa Kea                                                                        vás privíta vzdušnosťou, voľnosťou pohybu a množstvom odkladacieho priestoru, ktorý poskytujú dvierka a nástenné skrinky.Kuchynská linka má rozvinutie v tvare písmena "L" s laminátovou doskou odolnou proti poškriabaniu navrhnutou tak, aby poskytovala maximálnu ergonómiu.Lineárny sporák s tromi horákmi je doplnený poklopom z tvrdeného skla a ponecháva voľný  priestor na pracovnej doske.

 

Spálňa

Priestor na spanie je prívetivý, vzácny a exkluzívny. Všetky izby sú obohatené o cenné detaily, ktoré vám poskytnú pohodlie, ako sú rímske rolety, mäkko čalúnený strop, ktorý vás izoluje a chráni v každom ročnom období, panely z imitácie kože, ktoré skrášľujú celok, reproduktory pre chvíle oddychu a najsladšie sny zaručené kvalitnými matracmi a rošty so zdvíhacími lamelovými roštami.

 

Kúpeľňa

Dynamika, voľnosť a flexibilita pre kúpeľňu s vysokou úrovňou komfortu.
Pretože tu sa wellness a starostlivosť o seba uspokojujú funkčnosťou a optimalizáciou priestoru, pre maximálnu krásu a exkluzívny štýl.Toaleta je zariadená v dreve, s matnou laminátovou doskou. Nad ňou sa nachádzajú odkladacie priestory a veľké zrkadlo ukrýva ďalší odkladací priestor.

 

Exteriér                                                               odvážny a mimoriadne osobný imidž - dizajn exteriéru atraktívne inšpirovaný automobilmi, elegantné a rafinované línie: Kea P je čistá elegancia v pohybe, ktorá vám na palube poskytne exkluzívne zážitky.

 

                                                                                      Svorka s dielmi z ABS High Performance pre lepšiu tepelnú odolnosť, v ktorej sú umiestnené svetlá: vertikálne LED svetlá, obrysové svetlá a tretie brzdové svetlo.Nie je to len otázka štýlu, byť dobre viditeľný je tiež výhodou pre vašu bezpečnosť.

POHODLNEJŠIE NASTUPOVANIE
Dvere XL:
užitočná svetlá výška 620 mm;
dvojbodové dvere s centrálnym zamykaním;
integrovaný odpadkový kôš;
Okno so žalúziou.

 

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika