GALÉRIA | MOBILVETTA Kea P

 

Kea stanovuje nové štandardy medzi obytnými autami najvyššej triedy: súčasný vkus obohatený o vysoké technické vlastnosti, rafinovaný a elegantný dizajn, reprezentácia Made in Italy v kombinácii
s medzinárodným charakterom. 
Teraz si viac ako inokedy môžete vychutnať svoj luxusný zážitok: obytný automobil s vycibrenou krásou, elegantný a nadčasový, plný výkonu, vynikajúceho vybavenia a úžasného obytného priestoru
Navrhnutý tak, aby vám poskytol väčšiu slobodu. 

Pretože záleží na tom, kde ste a ako sa máte.

 

DOSŤ PRIESTORU NA BÝVANIE - Víta Vás príjemný pocit priestoru v harmónii s bývaním. Je to spôsobené veľkou obytnou časťou s priamym spojením s kuchynským kútom, premeniteľnosťou izieb a ľahkým prístupom do spálne.

Interiéry Kea sa pýšia eleganciou tvarovanou do priestoru, ktorý si môžete prinajlepšom prispôsobiť.  Privíta vás príjemný pocit z priestoru vďaka skvelej, priestrannej obytnej časti. Obývacia časť je príjemná na užívanie, priestranná, elegantná a funkčná s výškou viac ako dva metre. Veľa svetla: veľké okná, priestor na pohyb a život v harmónii: estetický projekt, ktorý zvyšuje praktickosť a ergonómiu.

Odvážny a mimoriadne osobný imidž - dizajn exteriéru atraktívne inšpirovaný automobilmi, elegantné a rafinované línie: Kea P je čistá elegancia v pohybe, ktorá vám na palube poskytne exkluzívne zážitky.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty