GALÉRIA | MOBILVETTA Kea P

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestorObývací priestor je presvetlený vďaka bočným oknám, ktoré poskytujú dostatok  svetla a čerstvého vzduchu a modernému kombinovanému čalúneniu v ekokoži. Veľké množstvo úložného priestoru poskytuje Mobilvetta KEA P pozdĺž celej jednoliatej podlahy, do ktorého si môžete uskladniť všetko, čo na cestách potrebujete. Nad celou obytnou časťou sa nachádzajú strešné skrine s podsvietením.

 

Obývací priestorPriestranné sedenie v strede so stolíkom poskytuje dostatok priestoru pre všetkých. Vďaka otočným, polohovateľným sedadlám vodiča a spolujazdca si viete vytvoriť príjemné posednie.

 

Osvetlenie Celý karavan je osvetlený rôznymi variáciami osvetlenia. Nočné bodové modré svetlá pri podlahe vytvárajú jemné osvetlenie v noci napríklad pri potrebe ísť na toaletu, bodové strešné osvetlenie poskytuje dostatok svetla, ak si chcete posedieť aj v neskorých nočných hodinách a horné modré LED osvetlenie prináša príjemnú atmosféru kedykoľvek.

 

 

SPÁLŇA

SpálňaSpálňa s dvoma samostanými lôžkami v Mobilvetta KEA P 65 poskytuje veľké a praktické úložné priestory. Nad lôžkami sa nachádzajú skrinky, do ktorých si môžete uložiť svoje oblečenie. Pod lôžkami sa nachádzajú šatníkové skrine s tyčou na zavesenie. Vďaka čalúneným stenám sa budete cítiť útulne a komfortne. Panoramatické strešné okno s mriežkou a žalúziami poskytuje prísun čertvého vzduchu kedykoľvek je to potrebné. Bodové osvetlenie pri hlave umožňuje prečítať si pohodlne napríklad knihu.

 

Jednolôžkové prevedenie Jednolôžkové prevedenie v Mobilvetta KEA P 67 je tiež jednou z možností ako si viete dopriať kvalitný a pohodlný spánok aj na cestách.

 

Prídavné lôžkaVýsuvné lôžko nad obývacou časťou karavanu je plnohodnotné lôžko pre dvoch ľudí s úložným priestorom po stranách. Praktický záves umožňuje súkromie a oddelenie sa od ostatného priestoru.

 

Praktický skladací schodPraktický skladací schodPraktický skladací schod poskytuje ďalší úložný priestor v spiacej čati. Dá sa ľahko a rýchlo sklopiť ak nieje potrebný.

 

 

KUCHYŇA

KuchyňaModerná kuchyňa s laminátovou pracovnou doskou s ochranou proti poškriabaniu poskytuje dostatok priestoru na prípravu aj viacchodových jedál. Hlboký drez so zatváreteľnou doskou, ktorá sa dá využiť aj na krájanie rôzných surovín, poskytuje ďalší priestor na prípravu jedla.

 

KuchyňaHlboký drez z ocele, plynový 3-horákový sporák so sklenenou zástenou, chladnička a veľa úložného priestoru vytvárajú ideálne podmienky na varenie.

 

 

KÚPEĽŇA

Prevedenie KEA P 65Kúpeľňa v prvedení Mobilvetta KEA P 65 poskytuje moderný vzhľad, praktický úložný priestor a zaručuje komfortný priestor na hygienu.

 

Prevedenie KEA P 67Kúpeľňa v prevedení Mobilvetta KEA P 67 vytvára ešte väčší pocit luxusu vďaka modernému sprchovému kútu s kombináciou čiernej.

 

Prevedenie KEA P 68Prevedenie kúpeľne Mobilvetta KEA P 68 poskytuje všetko čo je potrebné - dostatok úložného priestoru, okno s vetraním a veľké zrkadlo pre ešte lepší pocit priestrannosti.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty