GALÉRIA | MOBILVETTA Kea I

 

VYNIKAJÚCI NA VÝKON.

VYROBENÉ V TALIANSKEJ ESENCII, S MEDZINÁRODNÝM CHARAKTEROM. 

Kea stanovuje nové štandardy medzi obytnými autami najvyššej triedy: súčasný vkus obohatený o vysoké technické vlastnosti, rafinovaný a elegantný dizajn, reprezentácia Made in Italy v kombinácii
s medzinárodným charakterom. 
Teraz si viac ako inokedy môžete vychutnať svoj luxusný zážitok: obytný automobil s vycibrenou krásou, elegantný a nadčasový, plný výkonu, vynikajúceho vybavenia a úžasného obytného priestoru
Navrhnutý tak, aby vám poskytol väčšiu slobodu. 

Pretože záleží na tom, kde ste a ako sa máte.

DOSŤ PRIESTORU NA BÝVANIE
Víta Vás príjemný pocit priestoru na pohyb a bývanie v harmónii. Je to spôsobené veľkou obytnou časťou s priamym spojením s kuchynským kútom a ľahkým prístupom do priestoru na spanie.

Vychutnajte si prirodzene osvetlenie, ktoré zvýrazňuje priestor, ale predovšetkým poskytuje pohodu: veľké okná, panoramatická strecha v obytnej časti, veľké okná v spálni.

Interiéry Kea sa pýšia eleganciou tvarovanou do priestoru, ktorý si môžete prinajlepšom prispôsobiť.  Privíta vás príjemný pocit z priestoru vďaka skvelej, priestrannej obytnej časti. Obytná časť je príjemná na užívanie, priestranná, elegantná a funkčná s výškou viac ako dva metre. 

Vyniknite s Kea I, obytným automobilom so silnou osobnosťou, ktorý sa vyznačuje exkluzívnym a vždy rozpoznateľným štýlom, ktorý kombinuje estetiku drsných a elegantných vonkajších línií s vysokými technickými riešeniami a výkonom.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty