GALÉRIA | MOBILVETTA K-Yacht TeknoLine

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestor

Pohodlný priestor v Mobilvetta K YACHT TEKNOLINE Vám zaručí dokonalú kombináciu funkčnosti a pohodlia.Sedacia súprava je k dispozícii vo viacerých variantoch podľa Vášho výberu.Dizajnovo riešený nábytok ladí s celým interiérom vozidla.Otočné sedadlá Vám umožnia mať ďaľšie sedenie.

 

obývačka
Strešné okno v obývacom priestore V8m zaručí krásnu presvetlenosť celého interiéru a vzdušnosť.Úložné priestory v Mobilvetta K YACHT TEKNOLINE Vám zaručene umožnia mať dostatok oblečenia na Vašej dovolenke.

 

Obývací priestor v čalúnenom prevedeníObývačka
Povrchový dekor nábytku v Capuccino farbách je zladený kontrastne so sedacou súpravou.Celý obývací priestor Vám vytvorí príjemnú dovolenkovú atmosféru.LED podsvietenia na nábytku dotvárajú jedinečnú harmóniu.

 

Pohovka v obývacom priestore
Sedačka pri kuchynskom bloku v kvalitnom čalúnenom prevedení v Mobilvetta K YACHT TEKNOLINE.

 

Sedacia časť
Sedacia časť v K YACHT TEKNOLINE v prevedení MH 90 Vám ponúka priestranný priestor na sedenie s dokonale zladeným nábytkom.Otočný stôl v obývacej časti,pri ktorom si môžete vychutnať pohodové raňajky či skvelý obed.

 

Obývaca časť a úložné skrine

LED podsvietenie v celom interiéri-dotvára príjemnú atmosféru.

 

Otočné sedadlá z kokpitu
Otočte sedadlá  z kokpitu v kvalitnom čalúnení,máte ďaľšie miesto na sedenie v obývačke. Budete sa cítiť ako doma.Obytný priestor zapôsobí už pri prvom vstupe svojiu vrúcnou atmosférou.

 

SPÁĽŇA

Spálňa
Už len lahnúť a krásne sny prajeme.Zdravý spánok je základ.Na kvalitných matracoch v Mobilvetta Váš spánok bude ako doma.Spáľňa Vám ponúka aj chviíle oddychu počas dňa.Stačí zastrieť záves a pospať v prítmí si môžete aj počas dňa.

 

Oddelené lôžka
Medzi dvoma veľkými samostatnými lôžkami je veľká polica všetko môže byť úhľadne uložené.

 

Srešné oknoVo veľkorysých úložných skriniach je možné si pohodlne uskladniť oblečenie a cestovné vybavenie k vašej dovolenke.

 

Strešné okno v spálniStrešné okno v spálni Vám celú miestnosť prevzdušní.Nočný oddych pod hviezdami Vám vytvorí okúzlujúcu atmosféru.Vaše súkromie Vám dotvoria závesy.
Šikovne využité schodíky,ktré vedú k posteliam slúžia ako odkladacie priestory.

 

ŠatníkOblečenie,uteráky,všetky potrebné veci na dovolenke môžu byť úhľadne uložené vo veľkorysých šatníkoch.

 

Spáľňa MH 90Luxus v spálni krásne LED podsvietenia nad posteľou to všetko môžete zažiť v Mobilvetta K YACHT TEKNOLINE.

 

královský spánok na Queen posteliLôžko v spálni je vybavené vysokokvalitným matracom.

 

Úložný priestor Mobilvetta ponúka úložný priestor pre vaše oblečenie, vďaka hlbokému šatníku.

 

KUCHYŇA

kuchyňa
Mobilvetta K YACHT  TEKNOLINE  sa môže pochváliť veľkorysou kuchyňou s odkladacími priestormi pre Vaše riady,3 -horákový sporák Vám umožní pripravovať viac vecí naraz.Sklopná doska nad sporákom Vám vytvorí väščí priestor na prípravu ingrediencií na pracovnej doske.

 

veľké úložné zásuvkyVeľké úložné zásuvky v kuchynskej linke umožňujú bezpečné a prehľadné uloženie všetkých kuchynských potrieb.Zásuvky majú tiež pohodlný servo-mechanizmus.

 

LED osvetlenie v kuchynskej linkeSkrinky nad kuchynskou linkou poskytujú dostatok priestoru na všetky Vaše potraviny.Zabudované LED ambietné osvetlenie dotvára príjemnú atmosféru pri varení.

 

kuchyňa v K-Yacht 86 Tekno-line
Kuchyňa v tvare písmena L má nádhrený dizajn s veľkou skinkou a zásuvkamy so servo zatváraním.

 

kuchyňa v K-Yacht 86 TeknoLineVďakašikovným organizátorom v zásuvkách budú všetky vaše príbory ,varešky a pod. stále na svojom mieste.

 

kuchyňa v K-Yacht 86 TeknoLineDokonale uložené v skrinke pod drezom je dokonale premyslený úložný priestor pre koreniny a pomôcky na varnie.

 

kuchyňa v K-Yacht 86 TeknoLineSkrinky nad kuchynskou linkou poskytujú dostatok priestoru na všetky Vaše potraviny.Nad kuchynskou batériou môže byť šikovná polička,ktorá je vhodná ako doska na krájanie.

 

kuchyňa K-Yacht 90 Tekno Line (drevo Classico)kuchyňa K-Yacht 90 Tekno Line (drevo Classico)
kuchyňa K-Yacht 90 Tekno Line (drevo Classico)V Mobilvetta K-Yacht 90 Tekno Line v prevedeni derva Classico je dokonale farebne zladená.Kombinácia tmavo hnedého dreva s bielou je dokonalá.

 

kuchyňa K-Yacht 90 Tekno Line (drevo Cappuccino)kuchyňa K-Yacht 90 Tekno Line (drevo Cappuccino)
kuchyňa K-Yacht 90 Tekno Line (drevo Cappuccino)kuchyňa K-Yacht 90 Tekno Line (drevo Cappuccino)

kuchyňa K-Yacht 90 Tekno Line (drevo Cappuccino)
Kompaktná kuchynská linka v Mobilvetta K-Yacht 90 Tekno Line v prevedení Cappuccino Vám ponúka dostatok priestoru pre Vaše kulinárske umenie.

 

KÚPEĽŇA

sprchový kút K-Yacht 85 Tekno LineOddelený sprchový kút ponúka šikovnú poličku na uloženie Vašich sprchových gélov a šampónov.Vďaka drevenému roštu už nehrozí pošmiknutie pri sprchovaní.

 

sprchový kút K-Yacht 85 Tekno LineSamostatný sprchvý kút je dokonale presvetlený a prevzdušnený vďaka stešnému oknu.Navyše ponúka dostatok priestoru pri sprchovaní.

 

kúpeľňa s WC v K-Yacht 85 Tekno LineSamostatná kúpeľňa s WC Vám ponúka dostatok súkromia a disponuje šikovnymi odkladcími priestormi pre všetky Vaše toaletné potreby a uteráky.

 

sprchový kút v K-Yacht 86 Tekno LineSamostatný sprchový kút v K-Yacht 85 Tekno Line je krásne presvetlený aj vďaka LED osvetleniu.

 

kúpeľňa v K-Yacht 86 Tekno LineSamostatná kúpeľňa s WC je dokonale presvetlená aj prevzušnená vďaka rozmernému oknu.

 

kúpeľňaOddelená samostatná kúpeľňa s WC je zladená do dekoru Capuccino v prevedení K-YACHT TEKNOLINE 90- Vám ponúka dostatok priestoru a voľného pohybu.

 

samostatný sprchovací kútKomfortná samostatná sprcha ponúka pohodlnú plochu na státie.Odkladacie poličky priamo v sprchovacom kúte Vám umožnia mať vždy po ruke Vaše sprchovacie šampóny pri umývaní.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty