GALÉRIA | MOBILVETTA K-Yacht TeknoLine

 

 

Integrovaná panoramatická strecha nad kabínou vodiča v štandardnej výbave s rozmerom 100x80 cm. Vaše súkromie je chránené vďaka panoramatickej streche s roletou. 

Byť spolu, znovu skončiť, uniknúť: všetko je možné v obývacej izbe K-Yacht Teknoline. Zažite jedálenský kút naplno výberom veľkosti a polohy podľa momentálnej nálady: jedálenský kút tvárou v tvár má veľké pohovky, ktoré sa dajú premeniť na 2 sedadlá smerujúce dopredu na cestovanie, a sklopný horný stôl s vysokokvalitnou chrómovou nohou s ochranou z eko kože zaberá málo miesta. Ako v skutočnej obývačke, pohodlie poskytuje ležadlo medzi sedadlom spolujazdca a bočnými pohovkami.

 

Nádrže

Väčšia kapacita, väčšia autonómia - 145 l nádrž na čerstvú vodu, 135 l nádrž na odpadovú vodu. Najlepší výkon vo svojej kategórii.

VIAC BEZPEČNOSTI. ZVÝŠENÁ VIDITEĽNOSŤ.
Široký bočný a predný vizuálny rozsah. Zakrivený tvar čelného skla redukuje „slepé“ uhly a zároveň zabezpečuje viditeľnosť a nový dizajn vnútornej palubnej dosky rozširuje viditeľnosť. Vonkajšie spätné zrkadlá autobusového typu s mŕtvym uhlom pre široké, nerušené zorné pole. Majte prehľad o tom, čo sa deje s prednou aj bočnou stranou vozovky: zorné pole sa rozvinie na šírku 11 metrov. Znížená viditeľnosť prekážky už na 3 metre od predného nárazníka. Integrované full-LED svetlomety, ktoré zlepšujú viditeľnosť v noci, aby predvídali a vyhýbali sa bočným prekážkam alebo prekážkam na ceste. Voliteľná výbava.

 

SPÁLŇA                                                                  Všetky možnosti dizajnu kombinujú funkčnosť a estetiku, pričom prioritou je komfort bývania na palube. K-Yacht Tekno Line vás rozmaznáva stenami a strechou potiahnutou látkou príjemnou na dotyk v spacích a obývacích priestoroch. Izolácia a ochrana pre všetky ročné obdobia.

 

Pevné postele v správnej výške. 
Vylepšená izolácia. Ľahký prístup k posteliam bez ohrozenia úložného priestoru pod nimi. 
Pohodlie pri spánku.
Lamelové rošty, ergonomické matrace so spodnou časťou z voštinovej tkaniny.
Kde je pobyt čistým potešením.
Reproduktory na relax pri hudbe, rímske rolety, panely z ekokože, schodíky potiahnuté mäkkým kobercom.

Osvetlenie

Správne osvetlenie interiéru ako základný prvok komfortu bývania.

OBYTNÝ PRIESTOR naplno výberom podľa aktuálnej nálady: Veľké pohovky, skladací stolík s kvalitnou chrómovou nohou s ochranou z ekokože zaberá málo miesta. Ako v skutočnej obývačke, pohodlie medzi sedadlom spolujazdca a bočnými pohovkami je nekonečné vďaka veľkorysému priestoru. Medzi ďalšie prvky výbavy patria USB zásuvky pre nabíjanie zariadení, podlahové úložné priestory, odkladací priestor prístupný zo sedadiel, odkladacie skrinky pod vyvýšenou posteľou a príjemná atmosféra mäkkého poťahu na stenách a streche.

 

Kuchyňa

Kuchyňa K-Yacht Tekno Line je prispôsobivý multifunkčný priestor: plochy, ktoré sa znásobujú, pracovné dosky, ktoré sa rozširujú, dokonca aj s horákmi v prevádzke. Kompletná a plná príslušenstva, ako sú praktické integrované odkladacie priehradky. To všetko v elegantnom prostredí, s vysokokvalitnými materiálmi a riešeniami, ako je napríklad odolná akrylátová kamenná doska vytvarovaná do súvislého jednodielneho povrchu.

 

Spálňa

NECHAJTE SA ROZMAZNÁVAŤ.
Izby K-yacht Tekno Line sa vyznačujú nekompromisným komfortom. Rozhliadnite sa okolo seba, všetko je krásne, udržiavané a predovšetkým prispôsobené na výnimočný odpočinok! Spať môžete tvrdo na ergonomických matracoch so spodnou časťou z voštinovej tkaniny a lamelovými roštami pre správnu transpiráciu. Maximálne vetranie, ochrana v lete vďaka mimoriadne veľkým oknám a svetlíkom so sieťkami proti muchám a žalúziami. Lôžka sú v správnej výške, ľahko prístupné a izolované od garáže pod nimi. Pod posteľami sú k dispozícii zásuvky a skrine v závislosti od modelu. Kde je pobyt čistým potešením: reproduktory na relaxáciu pri hudbe, rímske rolety, panely z ekokože, odkladacie vrecká.

 

Kúpeľňa

Obklopený štýlom: izby v tmavej farbe laminátu vo farbe teakového dreva s antibakteriálnym matným laminátovým povrchom poskytujú rafinovanú atmosféru. Voľne sa pohybujte na toalete. Nadrozmerná, vystužená sprchová vanička z ABS, krytá drevenou podnožkou, zväčšuje životný priestor pre voľný pohyb na lineárnej ploche. Na malom priestore je všetko na dosah: maxi odkladacia polička, zrkadlo na stene a nástennej skrinke, veľké umývadlo.V sprche vám jedinečný zážitok poskytne dažďová sprchová hlavica s možnosťou praktického výsuvného výtoku a polička na mydlá na stene.

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika