GALÉRIA | MOBILVETTA K-Yacht TeknoLine

 

Rad inšpirovaný dedičstvom obytných áut Mobilvetta.
Ikona, ktorá sa obnovuje, pripravená získať nových priaznivcov.

Kombinácia toho najlepšieho z talianskeho dizajnu s najmodernejšou technológiou, K-Yacht Tekno Line privileguje objemy, multifunkčné relaxačné miestnosti pre bývanie
a spanie, obzvlášť svetlé a vzdušné interiéry, v nezameniteľnom štýle.
K-Yacht Tekno Line uprednostňuje objemy, multifunkčné relaxačné priestory na bývanie a spanie, najmä svetlé a vzdušné interiéry, v nezameniteľnom štýle Mobilvetta.

Nový osobný rozmer na znovuobjavenie potešenia z voľného času.
Nové obzory.

 

Integrovaná panoramatická strecha nad kabínou vodiča v štandardnej výbave s rozmerom 100x80 cm. Vaše súkromie je chránené vďaka panoramatickej streche s roletou.

Väčšia kapacita, väčšia autonómia - 145 l nádrž na čerstvú vodu, 135 l nádrž na odpadovú vodu. Najlepší výkon vo svojej kategórii.

VIAC BEZPEČNOSTI. ZVÝŠENÁ VIDITEĽNOSŤ.
Široký bočný a predný vizuálny rozsah. Zakrivený tvar čelného skla redukuje „slepé“ uhly a zároveň zabezpečuje viditeľnosť a nový dizajn vnútornej palubnej dosky rozširuje viditeľnosť. Vonkajšie spätné zrkadlá autobusového typu s mŕtvym uhlom pre široké, nerušené zorné pole. Majte prehľad o tom, čo sa deje s prednou aj bočnou stranou vozovky: zorné pole sa rozvinie na šírku 11 metrov. Znížená viditeľnosť prekážky už na 3 metre od predného nárazníka. Integrované full-LED svetlomety, ktoré zlepšujú viditeľnosť v noci, aby predvídali a vyhýbali sa bočným prekážkam alebo prekážkam na ceste. Voliteľná výbava.

Všetky možnosti dizajnu kombinujú funkčnosť a estetiku, pričom prioritou je komfort bývania na palube. K-Yacht Tekno Line vás rozmaznáva stenami a strechou potiahnutou látkou príjemnou na dotyk v spacích a obývacích priestoroch. Izolácia a ochrana pre všetky ročné obdobia.

Pevné postele v správnej výške. 
Vylepšená izolácia. Ľahký prístup k posteliam bez ohrozenia úložného priestoru pod nimi.
Pohodlie pri spánku.
Lamelové rošty, ergonomické matrace so spodnou časťou z voštinovej tkaniny.
Kde je pobyt čistým potešením.
Reproduktory na relax pri hudbe, rímske rolety, panely z ekokože, schodíky potiahnuté mäkkým kobercom.

Správne osvetlenie interiéru ako základný prvok komfortu bývania.

Vychutnajte obytný priestor naplno výberom podľa aktuálnej nálady: Veľké pohovky, skladací stolík s kvalitnou chrómovou nohou s ochranou z ekokože zaberá málo miesta. Ako v skutočnej obývačke, pohodlie medzi sedadlom spolujazdca a bočnými pohovkami je nekonečné vďaka veľkorysému priestoru. Medzi ďalšie prvky výbavy patria USB zásuvky pre nabíjanie zariadení, podlahové úložné priestory, odkladací priestor prístupný zo sedadiel, odkladacie skrinky pod vyvýšenou posteľou a príjemná atmosféra mäkkého poťahu na stenách a streche.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty