GALÉRIA | MOBILVETTA K-Yacht TeknoDesign

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestorCelý obývací priestor je podsvietený rôznymi variantami svietidiel. Nábytok je zo spodu podsvietený LED pásmi, rovnako ako aj strešné skrine. Stôl so sklopným vrchom môžete rozšíriť jedným pohybom a vďaka podsvieteniu si viete dopriať útulnu atmosféru pri večernom posedení. Sedadlá vodiča a spolujazdca sú otočné a polohovateľné, takže si viete užiť komfotnú jazdu ako aj večerné posedenie. 90° otočný stojan na LED TV umožňuje pozrieť si svoj obľúbený film z ktorého koľvek kúta karavanu.  Veľké panoramatické strešné okno presvetľuje celý obývací priestor a veľké vstupné dvere poskytujú veľa priestoru na uskladnenie tak isto ako aj odpadkový kôš. 

 

Skupina sedadielSkupina sedadiel je čalúnená v modernom dizajne s kvalitných materiálov. Vďaka polohovateľnej opierke na hlavu a dvojitej lakťovej opierke si môžete dopriať komfort kdekoľvek na cestách.

 

Kvalitné materiály Skupina sedadiel je čalúnená z kvalitných materiálov, tu v prevedení GLAMOR  - mikrovlákno.

 

SPÁLŇA

SpálňaMultifunkčné nočné stoly a základňa postele sú čalúnené ekologickou kožou, aby bol zabezpečený maximálny komfort. Námorný strop s čalúnenými stenami vytvárajú príjemný priestor pre chvíle odpočinku. Na stene oproti lôžkam sa nachádza elektrická príprava na LED TV. Panoramatické strešné okno so žalúziami presvetľuje celú spaciu časť a prináša čerstvý vzduch za každých okolností. Polstrovaný rám postele a schodisko po stranách poskytujú veľa úložného priestoru na uskladnenie rôzneho oblečenia. Po stranách postele sú veľké úložné skrine s podsvietením.

 

Jednolôžkové prevedenie Jednolôžkové prevedenie spálne poskytuje veľké množstvo úložného priestoru. 

 

Ďalšie lôžka nad obývacou časťou Sklopné lôžka nad kabínou vodiča poskytujú plnohodnotný spací priestor pre dvoch. Vďaka závesu umožňujú súkromie a strešné okno presvetluje celý priestor a prináša čerstvý vzduch kedykoľvek je to potrebné.

 

 

KUCHYŇA

KuchyňaŠtúdia dizajnu pracovnej dosky nám umožnila vytvoriť maxi umývadlo vybavené dvomi splachovacími krytmi: väčší sa dá použiť ako doska na krájanie, malý ako prídavný povrch upevnený na stene. Tvarovaný stojan z nehrdzavejúcej ocele sa stáva praktickou odkvapovou miskou, ktorá sa môže vložiť do umývadla na prípravu jedla. 

 

Kuchynská linkaModerný dizajn kuchyne je navrhnutý tak, aby bol využitý na sto percent. Plynový sporá má sklenenú zástenu, ktorá sa dá využiť po jej zaklopení ako pracovná doska. Rovnako aj umývadlo.  V kuchyni sa nachádza aj bezpečnostné okno so sieťkou proti hmyzu. 

 

Hlboké zásuvky Veľký úložný priestorÚzky výsuvný pásHlboké zásuvky poskytujú dostatok priestoru na uskladnenie si všetkých kuchynských pomôcok. Skriňa pod umývadlom obsahuje výsuvné police s bohytým úložným priestorom. Na boku sa nachádza aj úzky výsuvný pás, do ktorého si môžete uložiť rôzne oleje a pod.

 

 

KÚPEĽŇA

Kúpeľňa

V kúpeľni je využitý každý priestor. Vlnovka zo svetlého kameňa spája umývadlo, držiak zubnej kefky a dávkovač tekutého mydla. Nástennú točku je možné otáčať, aby sa uvoľnil priestor pre prístup k umývadlu. Ďalej sme získali vyhrievaný vertikálny priestor s odnímateľným držiakom na uteráky z horného pódia.

 

Sprchový kútSprchový kútLuxusný sprchový kút hneď vedľa spálne je pýchou celého karavanu. Jeho moderný vzhľad poskytuje nadštanrdný priestor na pohodlný kúpeľ.

 

KúpeľňaBezpečnostné okno presvetľuje celú miestnosť a poskytuje prísun čerstvého vzduchu kedykoľvek je to potrebné. Úložné priestory nad toaletou umožňujú bezoečné uskladnenie hygienických pomôcok.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty