GALÉRIA | MOBILVETTA K-Silver i

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestor Pozdĺž celého karavanu sa nachádzajú veľké úložné priestory. Každé voľné miesto je prakticky využité. Maxi strešné okno presvetľuje obývacie priestory a vďaka možnosti vetrania dodáva čerstvý vzduch za každých okolností. Nastaviteľný držiak na televíziu, vďaka ktoému viete pozerať svoj obľúbený film z ktorejkoľvek časti Mobilvetta K Silver I.  Skupina sedadiel má nastaviteľnú opierku hlavy, vďaka ktorej si môžete dopriať nadštandardný komfort kdekoľvek sa nachádzate. Spolu s otočným stolom poskytujú maximálny praktický priestor. Sedadlá šoféra a spolujazdca sú polohovatelné a otočné takže umožňujú vysoký komfort nielen počas jazdy, ale aj pri príjemnom posedení.

 

Osvetlenie Mobilvetta K Silver I Celý karavan je podsvietený, čo mu dodáva moderný vzhľad a vytvára príjemnú atmosféru v ktorej koľvek časti dňa. Pri podlahe je podsvietený modrými bodovými svetlami a pozdĺž celej stropnej časti karavanu je LED pásik.
 

 

 

SPÁLŇA

SpálňaSpálňa s dvoma samostanými lôžkami poskytuje veľké a praktické úložné priestory. Nad lôžkami sa nachádzajú skrinky, do ktorých si môžete uložiť svoje oblečenie. Tak isto aj pod lôžkami sa nachádzajú úložné priestory a to vo formé veľkých zásuviek. Prakticky je využitý aj pomocný schod pri vstupe do lôžok, do ktorého si môžete uskladniť napríklad topánky. Vďaka čalúneným stenám sa budete cítiť útulne a komfortne. Panoramatické strešné okno s mriežkou a žalúziami poskytuje prísun čertvého vzduchu kedykoľvek je to potrebné. Bodové osvetlenie pri hlave umožňuje prečítať si pohodlne napríklad knihu.

 

 

KUCHYŇA

KuchyňaKuchyňa vytvára praktické prostredie na prípravu akýchkoľvek jedál. Vďaka pracovnej doske s laminovanou povrchnou úpravou odolnej voči teplu, sa nemusíte báť položiť teplé hrnce kdekoľvek. Skrinky s veľkým úložným priestorom a samozatváracou funkciou Soft Close obsahujú aj úzky výsuvný pás na uloženie si rôznych fliaš alebo olejov. Kuchynské zásuvky obsahujú aj zabudovaný príborník a horné skrine majú priestor na uskladnenie si všetkých korenín.

 

 

KÚPEĽŇA

KúpeľňaV kúpeľni je využitá každá časť prakticky. Pod umývadlom sa nachádza dvojitý držiak na uteráky a vedľa zrkadlového oceľového umývadla sa nachádza zabudovaný držiak na zubné kefky. Vďaka veľkému zrkadlu vyzerá kúpeľňa Mobilvetta K Silver I priestranne a otvorene. Na laminátovej doske odolnej voči poškiabaniu je dostatočný priestor na uloženie si všetkých hygienických pomôcok, ktoré na cestách potrebujete.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty