GALÉRIA | MOBILVETTA Admiral

 

Túžba šíriť hodnotu talianska prostredníctvom dizajnu, estetickej dokonalosti, výkonu a veľkej vášne pre kvalitu.  Myšlienka sa sformovala a oživila ADMIRAL najvyššej triedy.

LUXUSNÉ SKÚSENOSTI
Krása dovolenky v spoločnosti tých, ktorých milujete je skrytá v detailoch. Neúnavne sa o nich staráme, pretože ich spoločnosť robí zážitok nezabudnuteľným. Každý detail je súčasťou celého príbehu. Začnite váš príbeh na palube modelu admiral.
 

VŠETKY PODROBNOSTI
Všetko je o tom, aby ste sa v dodávke cítili dobre.
Zaoblený interiér a zaoblené hrany stola s krásnou chrómovou nohou.
Stôl so sklopnou doskou a predĺžením pre maximálne pohodlie pri cestovaní alebo kempovaní.
Tvarované sedadlá s nastaviteľnými opierkami hlavy.
USB zásuvky pre nabíjanie vašich mobilných zariadení.

Pracovná doska vyrobená z kvalitného akrylového kameňa je tvarovaná do súvislého povrchu a obsahuje sporák a integrovaný výsuvný drez, tiež z akrylového kameňa. V prípade potreby je možné pracovnú dosku posunúť a odhaliť tak umývadlo pod ňou. Kuchyňu dopĺňa veľký odnímateľný kôš s policami z nehrdzavejúcej ocele a držiakom na fľaše prístupný zvnútra alebo zvonku dodávky.


GENIÁLNY PRIESTOR A VYBAVENIE
Tajomstvom každej kuchyne je organizácia,
dokonalá súhra medzi prvkami, ktorá zvyšuje
ich užitočnosť a zlepšuje celkový zážitok. Vďaka rozmanitému špecifickému vybaveniu je všetko jednoduchšie, keď je to po ruke.

NENAZÝVAJTE TO LEN KÚPEĽŇOU
Prostredie pre relaxáciu a starostlivosť o seba, kde harmónia tvarov a materiálov dodáva eleganciu priestorom, ktoré je možné prispôsobiť. Všestranné, priestranné a vysoko kvalitné.
Umývadlo je veľké, odliate z antibakteriálneho akrylového kameňa s odtokom. Sprchová batéria je umiestnená na posuvnej koľajnici a je oddelená, aby sa dala v prípade potreby ľahko ovládať. Veľa priestoru!

NEOBYČAJNÝ SPÁNOK
Spálňa je najintímnejším a najosobnejším miestom, ktoré je ideálne na relaxáciu i odpočinok. Preto by mala byť táto miestnosť zariadená s osobitným dôrazom na detaily a vytvárať atmosféru, ktorá v každej maličkosti odráža užívateľa.
Určené na regeneráciu a odpočinok : matrace z pamäťovej peny s 3D Systémom, antibakteriálnou tkaninou, izolačnou mäkkou dotykovou stenou a strešným obložením. Polstrované obloženie okna s okolitými LED diódami.

ÚLOŽNÝ PRIESTOR V ZADNEJ ČASTI


Racionálne riešenia, z ktorých vzniknú vzácne priestory, do ktorých uložíte potrebné veci pre celkové denné pohodlie. Tri rôzne varianty na usporiadanie zadnej časti. Vnútorný priestor je optimalizovaný na maximum uloženia všetkého potrebného vybavenia. Vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám z hľadiska praktickosti, priestoru alebo uloženia batožiny.

 

Admiral ponúka 10 ročnú záruku na tesnosť.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty